אטרקציות

כניסה למפרסמים  |  פרסם באתר  |  הוסף למועדפים  |  שלח המלצה לחבר  |  מפת האתר
 
שלח הודעה לבעלי העסקים   צימרים פנויים   אטרקציות   וילות   נופש בקיבוצים   צימרים צימרים
 
 
 
 
 
חפש בנופשדיל
אטרקציות בארץ
נופש דיל »  אטרקציות

_פארק המים חוף גיא
עוד דילים לאתר הלקוח
 
בחר אזור בארץ
כל האיזורים
אטרקציות בצפון
אטרקציות  בארץ

אטרקציות- חוויה יוצאת דופן

ארצנו הקטנטונת מלאה בפעילויות לילדים ומבוגרים, למשפחות ויחידים. פעילויות אלו נקראות בשם משותף - "אטרקציות". שם זה כולל מגוון רחב של אפשרויות בילוי, הנאה וחוויה. עם התפתחות התיירות הפנימית והנכנסת לארץ, הבינו בעלי עסקים ואזרחים רבים כי זהו גל שכדאי לעלות עליו והמציאו או ייבאו מחוץ לארץ אטרקציות רבות, המעשירות את החופשה לתיירים או לנופשים. אטרקציות אלו פרושות ברחבי הארץ וניתן ליהנות מהן בכל זמן. את כלל האטרקציות ניתן לחלק באופן סכמטי לאטרקציות ביבשה, אטרקציות בים ואטרקציות באויר.

 

אטרקציות ביבשה

להלן אפשרויות הבילוי האטרקטיביים ביבשה:

  • מסלולי הטיולים נחשבים אטרקציות יבשתיות נפוצות במיוחד, בלי קשר לרמת הקושי שלהם. מסלולי הטיול יכולים לעבור בין נחלים, קניונים, מישורים, מכתשים ועוד. מסלולים אלו מאפשרים חיבור אמיתי לטבע וניתן לצאת לטיול במסלולים אלו באופן עצמאי או בליווי מדריך מוסמך. חשוב לזכור כי יציאה למסלולים רגליים באופן עצמאי וללא פיקוח, מחייבת שמירה על כללי זהירות ובטחון.
  • טיולים מאורגנים – יציאה לטיול בלוית מדריך מוסמך, מהווה אטרקציה אפשרית נוספת. בטיולים אלו המדריך מלווה את הטיול בסיפורים והסברים מפורטים, יחד עם פעילויות חשיבה ומשימות המיועדות להפגת השעמום.
  • אטרקציות נוספות הן אטרקציות הגלגלים השונות. מדובר בטיולי ג'יפים, טרקטורונים, אופניים וכדומה. בטיולים אלו נוסעים בשטחי טבע מאתגרים, בין סלעים, חולות, ומקורות מים קטנים, תוך כדי צפיה בנופים הסובבים. גם כאן, הטיולים נערכים בקבוצות, באופן יחידני או בליווי מדריך. מעטים מטיולי הג'יפים והטרקטרונים נערכים באופן עצמאי, בגלל הסכנות הקיימות בנהיגה בתנאי שטח.
  • מקור בילוי נוסף ואחרון בקטגוריית אטרקציות היבשה הוא הרכיבה על סוסים. סוסים נחשבים כחיית פרא מסתורית, המתאפיינת בחן רב ובאצילות. ניתן לרכב על סוסים במסלולים זוגיים רומנטיים, הכוללים עצירה לפיקניק, או במסלולי רכיבה קבוצתיים.

 

אטרקציות בים

אטרקציות בים כוללות גם אטרקציות המתקיימות בנהרות, מפלים וכדומה. בין האטרקציות ניתן להנות משיט בים התיכון, הכנרת או ים סוף, מצלילה ומצפייה בבעלי חיים ימיים מרתקים, בשוניות ובצדפים. הצלילה מתקיימת לרוב בים סוף הנושק לעיר אילת.

בנהרות הגדולים הנמצאים בצפון, כגון נהר הירדן, ניתן להנות ממגוון אטרקציות אתגריות כגון שיט בקייאקים, ראפטינג ברמות שונות, סנפלינג לתוך המים ועוד.

בנוסף, ברחבי הארץ פרושים פארקי מים רבים, חלקם טבעיים כגון הסחנה, וחלקם מעשה ידי אדם כמו הלונה גל בכינרת או פרק המים בשפיים. בפארקים אלו ניתן לרחוץ בבריכות מים, ליהנות ממגלשות ומתקנים מתנפחים ועוד.

מקור אטרקציות מימיות נוספות הוא אתרי המרחצאות והבריאות הפרושים ברחבי הארץ, כגון מרחצאות עין גדי, חמי טבריה ועוד. אנשים רבים נהנים מחווית הדיג אותה ניתן לעשות בחופי הים השונים, או משחיה בבריכות או בחופי הרחצה.

 

אטרקציות באויר

מגוון האטרקציות האוויריות קטן יותר וכולל בעיקר שימוש במצנחי רחיפה, טיסה רומנטית או טיסה מסביב לאיזורי הארץ, טיול בכדור פורח, צניחה חופשית, טרקטורוני רחיפה וכדומה. בגלל הפחד המוכר משהייה במקום גבוה, מיועדות אטרקציות אלו לבעלי האומץ שבינינו.

 

ישנן כמובן גם אטרקציות שלא נכללות בקטגוריות שנזכרו לעיל, כגון ביקור במסעדות אנינות טעם, ביקור במוזיאונים, גלריות, קולנוע, תיאטרון, מופעים שונים ועוד. כל אלו ואחרות מעשירות את חיינו בחוויות מרתקות ובלתי נשכחות.

בפורטל נופש דיל תמצאו מגווןרחב של סוגי אטרקציות כגון : טיולי טרקטורונים , קייקים

 

 

 

 
 


 

סגור